Разное

Огляд та оцінка букмекера Marathon Bet на майданчику Stavki.ua

20

 Marathon Bet – букмекерська контора, що працює з 1997 року. Інтерактивний ресурс Stavki.ua запрошує беттерів вивчити особливості компанії, дізнатися умови для ставок.

У 2010 році букмекерська контора була акредитована, отримала ліцензію державного зразка, а з 2017 року у букмекера з’явилася власний сайт, що дозволяє робити прогнози на спортивні заходи прямо з дому. Букмекер є офіційним спонсором відомих футбольних клубів, в тому числі і Манчестер Сіті. Букмекерська компанія стабільно входить до десятки кращих операторів, на сайті якого зареєстровано мільйони поціновувачів спортивних ставок. Мобільний додаток має букмекер, діє програма з бонусами, середня маржа не перевищує 3%. Повна інформація про букмекера на сайті Stavki.ua.

Ставки, бонуси букмекерської Marathon Bet

Букмекерська контора відома високими коефіцієнтами, низькою маржею. Маржинальність букмекера становить 2,5% на деякі події, що виділяє оператора серед конкурентів. Серед плюсів виділяється розпис по лінії на основні види спорту, можливість робити прогнози на кіберспорт. Любителі екзотики можуть робити парі на політичні події, результати телевізійних шоу або інших подій. Бонусна політика букмекерської контори Marathon Bet базується на кешбеках. Нові клієнти можуть використовувати до 10% повернення на експрес ставки. Для отримання такого подарунка потрібно зареєструватися, ввести промо код. Також, можна застрахувати експрес ставку на випадок поразки. Діють дострокові виплати, де можна зробити ставку в рахунок майбутніх вкладень.

Коментарі беттерів про Marathon Bet

Відмінну репутацію має букмекерська контора, і користувачі залишають в мережі багато хороших відгуків. Беттери виділяють у коментарях доступний сайт, приємні коефіцієнти, велику кількість заходів для парі, доступність лайв прогнозів. Особливо, відзначають гравці своєчасне виведення коштів, підтримку бонусами. Перед реєстрацією можна вивчити огляд букмекерської контори в повному обсязі, прочитати коментарі клієнтів в інтернеті. Негативних відгуків практично немає в мережі, так що у букмекера відмінний імідж.

Добавить комментарий